,,Krása pomíjí, blbost je věčná!"

Olsenky se v penězech vyznají

23. listopadu 2006 v 21:30 | Kačka |  Olsenky se v penězech vyznají!
Olsenky ,,rozmnožují" peníze
Mladá a pohádkově bohatá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy (20) nepřišla ke svému bohatství jen díky hraní či modelingu. Tyhle holky mají také firmu, kde prodají co můžou. Tentokrát přišly na trh s ložnicemi.
Ashley s Mary-Kate patří mezi nejbohatší dvojčata na světě. Peněz si holky dokážou dosyta užít, ale raději než utrácet je baví peníze "rozmnožovat". Proto si založily svou vlastní firmu, kde s obrovským úspěchem prodávají vše, od oblečení přes knihy až po různé doplňky. V současné době svou nabídku obohatily o ložnice, které přitom samy navrhují. "Když se Ashley s Mary-Kate pro cokoliv rozhodnou, pokaždé se snaží držet hlavně toho, co by chtěli jejich fanoušci," uvedl mluvčí dvojčat Michael Pagnotta.
To se jim tentokrát povedlo. V době, kdy má skoro každá hollywoodská hvězda svou vlastní značku s oblečením, jsou Olsenovy holky zase o kus dál. Nápad s prodejem ložnic se u fanoušků ujal a také tentokrát jde zboží rychle na odbyt. Co budou modelky a herečky v jednom navrhovat dál? Psí obojky, nebo snad domečky pro morčata?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Jo, je naprosto super 57.4% (530)
dobrý 20.6% (190)
dobrý ale přidej :( 9.9% (91)
Moc se mi nelíbí! 12.1% (112)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama